Kalite & Çevre Politikası

Çalışan bilgi birikimi, tecrübesi ile müşteri ve yasal şartlara uygun çöp toplama depolama, araç ve iş makinası kiralama, arazöz ile sulama ve yol süpürme ( Personelli veya Personelsiz), içme suyu arıtma tesisi ile isale hatları bakım onarım ve işletimi, kent temizliği, park ve yeşil alanların düzenleme işleri (peyzaj), yardımcı zabıta destek alımı, , endüstriyel temizlik işleri için personel ve araç temini hizmetleri, içme suyu ve kanalizasyon hizmetleri, içme suyu ve atık suyu abonelerinin okunması, ihbarname dağıtımı, su sayaçlarının sökülmesi ve mühürlenmesi işleri ile ilgili personel alımı için destek hizmetlerinin verilmesi ile belediye sektöründe hizmet vermnek, firmamız merkez, şube ve şantiyelerinde çevresel etkileri kuruluş amaç ve bağlamız ile uyumluluğunu sağlamak çevre amaçlarının belirlenmesi için çerçeve sağlamak, kirliliğin önlenmesi ve  TEPE-KENT LTD.ŞTİ. bağlamına uygun taahhütleri içeren ve çevreye karşı koruyucu bir firma olmak, çevresel yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlayan çevre performansını arttırmak için kalite çevre sürekli iyileştirmesini taahhüt ederek;

  1. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en iyi şekilde karşılayabilecek alt yapıyı oluşturmak
  2. İlkelerimize başlı kalarak, müşterilerimizin memnuniyetlerini sistemimizdeki sürekli iyileştirmeler ile en üst seviyede tutmak.
  3. Tüm çalışanlarımızın iş ve kişisel gelişimlerini gerekli eğitimlerle desteklemek, arttırmak ve sürekliliğini sağlamak.
  4. Kalite, çevre yönetim sistemini sürekli geliştirmek.
  5. Hammadde, su ve enerjiyi etkin bir şekilde kullanarak çevre etkilerimizi en aza indirmek için çalışmak,
  6. Tüm faliyet araç gereçlerde risk analizini yaparak bunların çevre sağlık ve güvenlik üzerindeki etkilerini kontrol ediyor azaltmak için gerekli işlemler yapmak
  7. Hizmet süreçlerimizde ortaya çıkan tehlikeli atıklarımızı lisanslı kuruluşlarda bertaraf ettirmek
  8. Temin ettiğimiz hertürlü malzeme ve hizmetin kalite, çevre sistemimize uyumlu olmasına çalışmak.
  9. Muhtemel acil durumaları ve iş kazalarını oluşmadan önlemeye çalışmak
  10. Şirketimiz yönetim kadrosu ve çalışanları; Kalite, çevre ve bireysel başarılarla değil, Tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirileceğinin ve bir yaşam biçimi olduğunun bilincindedir.