Hedeflerimiz

Biz büyük düşünmeye inanıyoruz.

Ülkemizin ve bölgemizin en büyüklerinden biri olmamızda yalnızca iş kalitemizin değil, sektörün standartlarını belirleyen önemli yatırımları hayata geçiren bir kurum olmamızın da büyük bir etkisi var. Ancak işimizin temelinde insan olduğunu hiçbir zaman unutmadık. Onların yalnızca eğitimlerine önem vermekle kalmıyor, islerini en iyi şekilde yapabilmeleri için araç filomuzu, ekipmanlarımızı ve tesis yatırımlarımızı teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli olarak geliştiriyoruz.

Bugün hibrid sistemli çöp araçları, %100 elektrikle çalışan damperli araçlar ve robot kumandalı çok fonksiyonlu çöp araçları vb. gelişmiş teknolojilerle donatılmış 700'den fazla aracın olduğu filomuz, 6.500 eğitimli personelimiz ve modern tesislerimiz ile sektörümüzün devler liginde olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bildiklerimiz ve hedeflerimiz bizi biz yapar. Ama bizi var eden, yaptığımız işlerdir.
Kendimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz. Çünkü işimizin yalnızca bir temizlik görevi değil, hizmet verdiğimiz milyonlarca kişinin hayat kalitesini yükseltmek olduğunu biliyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana daima ilkleri gerçekleştiren bir kurum olduk ve ülkemizi pek çok yeni teknolojiyle tanıştırma fırsatı elde ettik. Çöp toplama araçlarımızdan kent temizlik ekipmanlarına, geri dönüşüm ve bertaraf tesislerimizden çalışanlarımızın kıyafetlerine kadar her alanda yüksek teknolojiye sahip kaliteli ürünLeri tercih ediyoruz.

İş felsefemiz, kurum kimliğimiz ve profesyonel yönetim sistemimizle ülkemizi dünya temizlik sektörünün global oyuncularından biri haline getirmek için çalışıyoruz.

Atık Yönetimi ve Tepe Kent

Hızlı kentleşme ve nüfus artışı, çevre üzerinde her geçen gün artan bir baskı yaratıyor. Üretimin artması, doğal kaynakların daha yoğun kullanımı ve sürekli artan tüketim sonucu oluşan atıklar, çevre ve insan sağlığını tehdit eder boyutlara ulaşıyor. Bu koşullarda, çevrenin korunması dünya ülkelerinin temel politika önceliği olurken atık yönetimi de çevre koruma politikaları arasında ağırlıklı bir yer tutuyor. Altaş olarak yarınlara daha iyi ve yaşanabilir bir dünya bırakmak ve sürdürülebilir bir kalkınma için taşıdığımız sorumluluğun önemini biliyoruz.

Tüm atık çeşitliliğini atık yönetimi sisteminin bir parçası olarak ele alıyoruz. Atık türüne göre özel dizayn edilmiş araç ve ekipmanlarla evsel katı atıkları, inşaat ve hafriyat atıklarını, ambalaj atıklarını, elektronik atıkları ve tıbbi atıklan topluyoruz. Evsel katı atıkları, inşaat ve hafriyat atıklarını transfer sahalarına ya da düzenli döküm sahalarına transfer ediyoruz. Ambalaj ve elektronik atıklarını tesislerimizde ayrıştırıyoruz ve endüstriyel ham madde olarak kullanılmak üzere geri dönüşümünü sağlıyoruz. Tıbbi atıkları ise sterilizasyon ve bertaraf tesisimizde işleme alıyor ve tehlikesiz atık sınıfına dönüştürerek döküm sahalarına transfer ediyoruz.

Atık yönetimi konusunda verimliliği artırmak amacıyla yeni teknolojileri etkin bir şekilde kullanıyor, sürekli ARGE projeleri geliştiriyor ve sonuçlarını hızla uygulamaya aLıyoruz. Tüm iş süreçlerimizde çevresel boyutları öne alarak sorumluluklarımızı ilgili mevzuata uygun bir şekilde yerine getiriyor, çevrenin korunmasına ve ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.