Endüstriyel Atıklar

Entegre Endüstriyel Atık Yönetimi

Profesyonel ekibimiz, endüstriyel atıklarınızın güvenle bertarafı için gerekli etiketleme, ambalajlama, laboratuvar analizi, nakliye-taşıma, (mümkünse) geri kazanım ve en uygun yöntemle bertarafını içeren entegre çözümler sunmaktadır. Bizi arayın, tehlikeli atıklarınızı tek elden güvenle bertaraf edelim.

Laboratuvar Analizi

Tehlikeli atıklarınızın analiz sürecinde bünyemizdeki laboratuvarımız ile hizmetinizdeyiz.

Düşük Miktardaki Atıkların Alınması

Miktar gözetmeksizin az ya da çok atıklarınızı gelip yerinden alıyoruz. Tehlikeli ya da tehlikesiz olsun, eğer periyodik olarak endüstriyel atık üretiyorsanız atıklarınızın alınması için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel çalışma ekibimiz atıklarınızı uygun şekilde teslim alacak, güvenle taşıyacak ve en uygun şekilde bertarafını sağlayacaktır.

Depolamaya Uygun Atıkların Alınması

Depolamaya uygun tehlikeli ve tehlikesiz endüstriyel atıklarınızı 1. Sınıf Düzenli Depolama Sahamızda güvenle bertaraf ediyoruz. Baca tozu, fan tozu, döküm-maça kumu, cüruflar, asbest vb. atıklarınız için profesyonel ekibimizle irtibata geçip sahalarımıza gönderebilirsiniz. 1. sınıf sahamıza kabul edilebilecek atık kodları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Nakliye Hizmeti

Düzenli olarak tehlikeli atık üreten müşterilerimiz için tehlikeli atık alım sürecini daha da basitleştirdik. Teklif işlemlerinizi tamamladıysanız yalnızca Nakliye Talep Formunu doldurarak atıklarınızı kolayca aldırabilirsiniz. Nakliye talebi yapın, atık toplama ekiplerimiz ve tam lisanslı araçlarımızla kısa sürede tehlikeli atık alımını gerçekleştirelim.