Kent Temizliği

Konteynerlerin Yıkanarak Dezenfekte Edilmesi

Şehrin temizliğine kendimizden başlıyor ve çöp konteynerlerini her zaman şehrin estetiğine uygun tutmak için çalışıyoruz.

Çöp konteynerleri yapıları gereği çok çabuk kirlenen, çevre sağlığına ve estetiğine zarar veren ekipmanlardır. Hizmet sunduğumuz her alanda mükemmel estetiği hedefleyen bir firma olarak, zaman içinde oluşacak bu kirliliğin önüne geçmek amacıyla çöp konteynerlerini belirlenen program doğrultusunda özel dezenfektanlar kullanarak konteyner yıkama araçlarımızla yıkıyor ve dezenfekte ediyoruz.

Caddelerin Makineyle Sürürülmesi ve Yıkanması

Ekibimiz sayesinde şehrin damarları her zaman tertemiz, her zaman pırıl pırıl...

Yoğun kent yaşamı sonucunda oluşan kirliliğin, süratli ve etkin bir şekilde temizlenebilmesi için ana cadde ve geniş sokakları farklı kapasitelerdeki vakumlu süpürge araçları ve arazözlerle temizliyoruz.

Cadde, Sokak ve Meydanların Süpürülmesi

Şehir; caddeleri, sokakları, parkları ve meydanlarıyla yaşar...
Bize düşen bu yaşamı mükemmel kılmak.

Cadde, sokak, park ve meydanlar günlük çalışma programıyla her gün süpürülmektedir. AR-GE çalışmaları ile birlikte geliştirilmiş farklı ekipmanlarla yapılan temizlik sonucunda toplanan çöpler konteynerlere boşaltılarak araçlara aktarılır.

Temizlik Hizmetlerinin Gülen Yüzü

Yaptığınız işin ne olduğu değil, o işi nasıl yaptığınız önemlidir. Tüm çalışanlarımız, şehre en büyük hizmeti her sabah gülen yüzleriyle sunmaktadır.

Her sabah insanları mutlulukla gülümsetecek temiz bir şehri, gülen yüzlerle yaratıyoruz. Tepe Kent Temizlik olarak kadromuzda birçok kadın temizlik görevlisini barındıyor, kentin temizlik faaliyetlerini en yeni ekipmanlarla ve çevrede yaşayanlara en ufak bir rahatsızlık vermeyecek şekilde gerçekleştiriyoruz.

Afiş Sökme
Şehirlerin temizliği kadar estetiğine de önem veriyoruz...

Reklamlar, duyurular, etkinlikler... Şehrin hızlı kültür hayatı, beraberinde birçok ana noktada bir afis kirliliği de yaratıyor. Tepe Kent Temizlik olarak, görev bölgelerimizde temizlik ve hijyen kadar estetik unsurlara da büyük önem veriyoruz. Bu amaçla hizmet verdiğimiz bölgede duvarlara izinsiz olarak yapıştırılan, cadde ve sokaklardaki görüntüyü bozan afişler ve posterler basınçlı su ve özel ekipmanlar kullanılarak temizlenir.

Kurban Kesim Yerlerinin Temizliği / Semt Pazarlarının Temizliği
Bayramın mutluluğu sürsün diye, biz hep iş başındayız.

Kurban kesim bölgeleri, yalnızca şehrin estetiği anlamında değil, barındırdıkları pek çok bakteri ile halk sağlığı anlamında da riskli bölgeleri oluştururlar. Şehir merkezlerinde ayrılan alanlarda ise yaşam alanlarına yakınlık sebebiyle tehlike cok daha ciddi boyutlara ulaşır. Tepe Kent Temizlik olarak Kurban Bayramı süresince ve sonrasında özel temizlik ekipmanlarıyla bu bölgeleri dezenfekte eder, açığa çıkan atıkları ise belediyenin belirlemiş olduğu alanlara transfer ederiz.

Pazarların sıcaklığı, yerini sakin bir temizliğe bırakıyor.